Nad bezpieczeństwem Waszych pociech czuwa wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Są to ludzie z pasją, kochający pracę z dziećmi.

Agnieszka Ryś

Agnieszka Ryś

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Bielsku-Białej,
kierunek : Finanse i Bankowość.

Barbara Kunczar

Nauczyciel grupy "Starszaków"

Barbara Kunczar

Nauczyciel grupy "Starszaków"

1. Absolwentka Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku- Białej.

2. Absolwentka  Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie
Kierunek: Pedagogika: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Tytuł: magister.

Aleksandra Mrożek

Pomoc nauczyciela

Aleksandra Mrożek

Pomoc nauczyciela

Katarzyna Świątek

Katarzyna Świątek

Nauczyciel grupy "Maluszków"

1. Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Łodzi. Specjalizacja- Edukacja Przedszkolna i wczesnoszkolna klasy I-III Szkoły Podstawowej.

2. Akademia Techniczno- Humanistyczna w Łodzi. Kierunek-Pedagogika, Specjalizacja- Doradztwo Zawodowe i Personalne.

Ewa Czubińska

nauczyciel zajęć dodatkowych

Ewa Czubińska

nauczyciel zajęć dodatkowych

2007 - 2010 - Państwowe Policealne Studium Zawodowe Wokalno-Baletowe w Gliwicach

2008 - 2011 - Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, kierunek Pedagogika - edukacja zintegrowana wczesnoszkolna i przedszkolna

2011 - 2013 - Uniwersytet Śląski w Cieszynie, kierunek Pedagogika -  edukacja zintegrowana wczesnoszkolna i przedszkolna

Natalia Hulbój

Natalia Hulbój

Nauczyciel grupy "Maluszków"

Absolwentka Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Kierunek: Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna.